26
imkanlar
23
Ağu 2017
İTÜ Yöneticiler İçin İşletme (Executıve Mba) Mülakat Listesi


Mülakat tarihi ve yeri: 24.08.2017 10.00-13.30, İTÜ İşletme Fakültesi F 234

Sıra no

Adı ve Soyadı

Mülakat Tarihi/ Saati

Mülakat Yeri

1

Abdullah Sevim

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

2

Ahmet Arslan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

3

Ahmet Toprakçı

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

4

Alper Aracı

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

5

Aslı Elif Tanuğur Samancı

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

6

Asuman Fırat

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

7

Aykut Eren

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

8

Aziza Iliasova

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

9

Bahadır Çaylak

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

10

Begüm Güngör

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

11

Bihter Dokgöz

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

12

Burak Çatalyürek

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

13

Burhanettin Can

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

14

Büşra Demirayak

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

15

Celil Ünver

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

16

Cüneyt Acar

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

17

Çakıl Karakuş

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

18

Deniz Öztop

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

19

Ebru Canan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

20

Ece Durak

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

21

Eda Yemiş

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

22

Emre Çelik

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

23

Emre Gönel

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

24

Emre Tahsin Çam

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

25

Engin Bilgili

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

26

Erdi Canbey

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

27

Gökhan Kösem

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

28

Gözde Erol

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

29

Gülşah Erer

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

30

Hasan İnci

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

31

Hayri Atak

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

32

Hazal Silo

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

33

İsmail Güler

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

34

Kadir Kırgız

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

35

Kadir Ziya Işık

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

36

Kaiwusaier Abudula

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234

37

Kardelen Afrodit Adsal

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 234




Mülakat tarihi ve yeri: 24.08.2017 10.00-13.30, İTÜ İşletme Fakültesi F 235

Sıra no

Adı ve Soyadı

Mülakat Tarihi/ Saati

Mülakat Yeri

1

Kemal Efe Ersöz

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

2

Khalil Sheikho Alhamdan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

3

Levent Tekbaş

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

4

Mehmet İhsan Öğe

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

5

Mehmet Volkan Kazancı

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

6

Merve Deniz Şahin

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

7

Merve Özdemir

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

8

Mesut Çalışkan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

9

Muharrem Ahmetcan Yalçın

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

10

Musa Saka

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

11

Müge Çetin

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

12

Müge Sezer

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

13

Nafia Nur Erbay

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

14

Okan Hocaoğlu

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

15

Onur Ketenci

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

16

Ömer Faruk Kaya

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

17

Özge Sıvakcı

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

18

Pınar Dokuzluoğlu

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

19

Sadık Baş

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

20

Sera Durgun

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

21

Serhat Özkaya

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

22

Serkan Alan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

23

Serkan Turan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

24

Seval Yıldız

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

25

Severine Giordan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

26

Sinan Belhan

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

27

Şeyda Yurtseven

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

28

Şükriye Öztürk

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

29

Tayfun İleri

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

30

Tolga Atmaca

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

31

Tolga Selçuk Altuğ

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

32

Uğur Pekel

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

33

Volkan Tuncer

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

34

Yalın Sonat Yüksel

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

35

Yeşim Cep

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

36

Zafer Günçe

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235

37

Zeynep Genç

24.08.2017 / 10.00-13.30

F 235